Wygrana w Rucianym !!!

W 6 kolejce zagraliśmy w Rucianym Nida , z MKS-em . Mecz rozegrany w środę ,  dojechanie kluczowych zawodników na ostatnią chwilę , błyskawiczna rozgrzewka i zaczęliśmy mecz z beniaminkiem z 15 minutowym opóźnieniem .  Obie drużyny grały bardzo nerwowo , nie brakowało walki ale i niedokładności . W początkowej fazie meczu zagrożenie stwarzaliśmy głównie po stałych fragmentach . Po jednym z nich w 15 minucie Emil Dymek zgrywa piłkę po centrze z rożnego , do której na 3 metrze dopada Marek Grabowski i strzela na 1-0 . Mecz był otwarty , obie ekipy atakowały . W naszych szeregach bliscy podwyższenia wyniku byli Mariusz Bandurow ( bramkarz z kłopotami obronił uderzenie głową) i Kamil Jankiewicz ( minimalnie przeniósł piłkę nad poprzeczką) . Gospodarze najlepszą okazje na wyrównanie mieli w 29 minucie , uderzenie głową zawodnika Mks-u instynktownie obronił Bartek Dymek . Kolejny raz w naszej drugiej linii Robert Cytrala był wiodąca postacią , był mózgiem naszej drużyny , wszystkie akcje przechodziły przez niego . Po dość pewnej grze w obronie ,do przerwy prowadzimy 1-0 .  Na początku drugiej połowy inicjatywę przejęli gospodarze , na całe szczęście dobra organizacja w obronie , szczelnie broniła dostępu do bramki strzeżonej przez Bartka Dymka . Nie pozostawaliśmy bierni wobec ataków MKs-u , wyprowadzane przez nas ataki były bardzo groźne , W poczynaniach ofensywnych  tego dnia brakowało nam ostatniego podania . W 68 minucie sędzia odgwizduje karnego po zagraniu ręka obrońcy MKs-u , pomimo sprzeciwu poszkodowanego , decyzja została niezmieniona . Pewne uderzenie z "11" Marka Grabowskiego i prowadzimy 2-0 . W kolejnych minutach graliśmy bardzo spokojnie , gospodarze naturalnie ruszyli do ataku ale w dalszym ciągu kontynuowaliśmy skuteczną grę defensywną . Najbliżej bramki kontaktowej Mks był w 85 minucie , ale piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła w pole . Po meczu , w którym wyszło nasze doświadczenie wygrywamy 2-0 . Liga nie zwalnia tempa i już w sobotę 10 września o 17.00 walczymy o kolejne punkty , tym razem gościmy  Czarnych - Unię Olecko . Zapraszamy kibiców na stadion ,gdzie gwarantujemy emocjonujący mecz !!!